Przejdź do treści

Terminy nauk dla narzeczonych

W Parafii Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Retkińska 127, rozpoczyna się 6 maja 2024 roku kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa. Szczegóły: https://www.nsjretkinia.pl/aktualnosci/ogloszenia-parafialne.html

W Duszpasterstwie Akademickim „Węzeł” rozpoczyna się kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa 6 maja 2024 roku. Szczegóły: https://wezel.pl/kurs-przedmalzenski

NIEBANALNY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI
SEMINARIUM DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA

Najbliższy cykl spotkań rozpoczyna się 26 lutego br. i obejmuje 15 poniedziałkowych spotkań online w godzinach 19.00-21.00 oraz jedno spotkanie stacjonarne w sobotę 11 maja.
W programie: katechezy, wykłady, świadectwa doświadczonych małżeństw, ćwiczenia i dialogi w parach, celebracje, spotkanie ze Słowem Bożym.
Organizatorem jest Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny w Łodzi.

Zapisy na stronie internetowej: https://domalzenstwa.pl/

Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie, zapraszają narzeczonych i pary myślące o małżeństwie, do Dominikanów na nauki przedmałżeńskie w formie Wieczorów dla Zakochanych.

Spotkania odbywać się będą w parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi, ul. Sienkiewicza 38, począwszy od czwartku 7 marca o godz. 18.30.

Informacje i zapisy: www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl